AKTUALNOŚCI    2020

15-16.02.2020  Grand Prix Młodzika  o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka

Troje naszych zawodników pojechało do Zielonki na Grand Prix, walczyć z najlepszymi zawodnikami z kraju. Nikola Nowińska, Aleksandra Jacoń (młodzik) i Kamil Markus (młodzik młodszy), który zagrał w wyższej kategorii. Najwyżej, bo aż do ćwierćfianłu w grze mieszanej z Kają Ziólkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce) dotarł nasz młodzik młodszy Kamil.
Zagrał jeszcze w grze podwójnej z Tomkiem Kotlarskim (MKS Garwolin) oraz powalczył w grze pojedynczej i tu równiez pokazał się z bardzo dobrej strony i walki na kortach.
Nikola zagrała w grze podwójnej z Anną Kotlarską (MKS Garwolin), Ola natomiast z Wiktorią Gabrel (UKS Hubal Białystok), obie zagrały również grę pojedynczą.
Dziewczyny po bardzo emocjonujących pojedynkach na kortach nie wyszły z grup, ale zdobyte doświadczenie na pewno zaowocuje jeszcze większym zaangażowaniem do pracy na treningach !!!
Brawa za walkę !!! Widac, że jes moc !!!
Admin:AniaM(AM)

08.02.2020   I  Turniej o Puchar Wójta Gminy Oleśnicy

Na I Turniej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica pojechała nasza zawodniczka Anna Ciężka, gdzie spróbowała swoich sił w dużo starszych kategoriach. Walczyła w kategoriach z dorozłymi.
Zagrała - singiel kobiet amator - gdzie zajęła 4 miejsce przegrywając mecz o 3 miejsce, po bardzo emocjonującym i jednocześnie najdłuższym meczu turnieju (47 minut) - wynik 14:15  15:13  11:15
oraz w kategorii mikst amator wraz z tatą, gdzie przegrali mecz z póxniejszymi zwycięzcami turnieju. Życzymy dalszych sukcesów !!!
link_do_wyników_turnieju :)

10  URODZINY KLUBU  UKS  KORONA  PABIANICE !!!

25.04.2020  PABIANICE

Zapraszamy do Powiatowej Hali Sportowej  przy ul. św. Jana 30-36 w Pabianicach, gdzie podczas eliminacji  Ogólnopolskiej  Olimpiady Młodzieży
oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików czeka na Was wiele niespodzianek i moc atrakcji !!!

Są wsród Nas medaliści Mistrzostw Polski, reprezenatcji Kadry Polski i Kadry Wojewódzkiej, uczestnicy turniejów międzynarodowych, ogólnopolskich.
Jesteśmy na zgrupowaniach Kadry Narodowej i Wojewódzkiej, konsultacjach i obozach sportowych w wielu miejscach w Polsce.
Przyjdź, zagraj i zostań z Nami na dłużej  !!!

link_do_wydarzenia_facebook :)

24-26.01.2020   Otwarte Grand  Prix w Badmintonie Młodzików Młodszych

i Juniorów Młodszych w Żyrakowie

3 MIEJSCE !!! BRĄZOWY MEDAL  Kamila Markus w grze pojedynczej na Grand Prix w Badmintonie Młodzików Młodszych w Żyrakowie. W dniach 24-26.01.2020 odbył się turniej badmintona, na którym prawie 170 najlepszych zawodników i zawodniczek, aż z 46 klubów z całej Polski walczyło przez trzy dni o podium.
Nasi podopieczni - Kamil Markus, Szymon Gwiazda, Brian Borowski, Filip Mikołajczyk, Julia Koralewska, Karolina Kopka i Agnieszka Kopka pojechali na tak ważny turniej i dzielnie do ostatniej lotki walczyli na kortach. Wszyscy grali gry pojedyncze oraz podwójne lub mieszane.

Kamil Markus - gra pojedyncza U13, gra mieszana U13 z Kają Ziółkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce)
Szymon Gwiazda - gra pojedyncza U13, gra podwójna U13 z Jakubem Dulembą (MKS Suchedniów), gra mieszana z Agnieszką Kopką
Brian Borowski - gra pojedyncza U13, gra podwójna U13 z Kacprem Pachuckim (UKS Hubal Białystok)
Filip Mikołajczyk - gra pojedyncza U13, gra mieszana U13 z Karoliną Kopką
Julia Koralewska - gra pojedyncza U13, gra podwójna U13 z Leną Makowską (AZSUW Warszawa)
Karolina Kopka - gra pojedyncza U13, gra mieszana U13 z Filipem Mikołajczykiem
Agnieszka Kopka - gra pojedyncza U13, gra mieszana U13 z Szymonem Gwiazdą

GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCY !!!  BRAWA DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW !!!
Admin:AniaM(AM)

wyniki zawodników:  Kamil    Szymon    Brian   Filip   Julia   Karolina   Agnieszka
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_epa_info :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)
relacja_tv_dębica :)
artykuł_badminton_podkarpacki :)
galeria_zdjęć :)

11.01.2020  Krajowy Turniej Młodzika Młodszego w Józefosławiu

W Nowym Roku pierwszy do turniejowej walki wystartował nasz żak Szymon Gwiazda. Zagrał w starszej kategorii (U13) w grze pojedynczej i podwójnej na kortach w Lavo.
Ostatecznie Szymon zajął 2 miejsce w grze podwójnej z Jakubem Dulembą (MKS Orlicz Suchedniów) oraz miejsce 4-6 w grze pojedynczej.
BRAWO I GRATULACJE !!!
Admin:KasiaG(KG)