AKTUALNOŚCI    2020

04-06.12.2020  GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH, MŁODZIKÓW

I MŁODZIKÓW MŁODSZYCH IMIELIN / BIERUŃ

 

‼️ 04-06.12.2020 GRAND PRIX POLSKI Imielin/Bieruń ‼️
‼️ SZYMON GWIAZDA z brązowym medalem 🥉🏸👍💪 w grze podwójnej z Jakubem Dulembą (MKS Orlicz Suchedniów) ‼️
 
Grand Prix Polski to jedne z najbardziej prestiżowych zawodów dla badmintonistów, gdzie zawodnicy walczą o każde miejsce. Na turnieju walczą zawodnicy z czołówki list klasyfikacyjnych (sami najlepsi). 👍🏸💪🏸 Dziękujemy trenerowi Maciejowi Kacprzakowi 👍☺️ Gratulacje dla zwycięzcy 💪🏸🥉 Brawa dla wszystkich zawodników 👏👏👏
Oto wyniki pozostałych naszych zawodników:
JUNIOR MŁODSZY:
➡ Nikola Nowińska - 4 miejsce w grze pojedynczej (grupa A), 6 miejsce w grze podwójnej z Magdaleną Tatomir (KS Chojnik Jelenia Góra) (grupa A)
➡ Amelia Jaworska - 14 miejsce w grze mieszanej z Jakubem Słupczewskim (UKS Unia Bieruń) (grupa B), 15 miejsce w grze podwójnej z Martyną Tatarek (KS Badminton Kobierzyce) (grupa B) MŁODZIK:
➡ Kamil Markus - 5 miejsce w grze podwójnej z Damianem Zimnolem (UKS Plesbad Pszczyna) (grupa A), 7 miejsce w grze mieszanej z Klaudią Płusa (grupa A)
➡ Klaudia Płusa - 7 miejsce w grze mieszanej z Kamilem Markus (grupa A), 9 miejsce w grze pojedynczej (grupa A)
➡ Julia Koralewska - 7 miejsce w grze podwójnej z Karoliną Kostyrą (UKS unia Bieruń) (grupa A), 17 miejsce w grze pojedynczej (grupa B)
➡ Karolina Kopka - 10 miejsce w grze mieszanej z Tomaszem Koperdowskim (KS Badminton Kobierzyce) (grupa B), w grze pojedynczej odpadła w kwalifikacji
MŁODZIK MŁODSZY:
➡ Szymon Gwiazda - 3 miejsce w grze podwójnej z Jakubem Dulembą (MKS Orlicz Suchedniów) (grupa A), 9 miejsce w grze pojedynczej (grupa A)
➡ Agnieszka Kopka - 6 miejsce w grze podwójnej z Weroniką Hoszowską (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie) (grupa A), 12 miejsce w grze pojedynczej (grupa A)
➡ Anna Ciężka - 8 miejsce w grze podwójnej z Anną Potkańską (KS Chojnik Jelenia Góra) (grupa A), 22 miejsce w grze pojedynczej (grupa B)
Admin:AniaM(AM)
link_do_wyników_turnieju_U15_U17 :)
link_do_wyników_turnieju_U13 :)
artykuł_epa_info :)
artykuł_życie-pabianic :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)
link_do_galerii_zdjęć :)
 
 
                                             

   Kamil Markus z powołaniem do Kadry Narodowej Polski  PZBad Młodzików

 

Ogromnie miło nam poinformować, że w Kadrze Polski Młodzików na II półrocze 2020 znalazł się nasz zawodnik: Kamil Markus !!!

 

GRATULACJE 💪🏸👏❤️😘🏸💪

 
                                                                       
 
Uchwała PZBad_ Kadra Młodzików :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_epa24.net :)

Laureaci nagrody - Klaudia Płusa i Kamil Markus !!!

 
Nasi zawodnicy Klaudia Płusa i Kamil Markus zostali nagrodzeni przez Koalicyjny Klub Radnych oraz Prezydenta Grzegorza Mackiewicza i Jego zastępców.
Zostali zauważeni i wyróżnieni wśród 21 złożonych podań starających się o stypendium ufundowane przez Radnych. Tylko ósemka dzieci, według opinii Radnych, najzdolniejszych, najbardziej pracowitych ale również posiadających, mimo młodego wieku, znaczące osiągnięcia została nagrodzona !
Nasi stypendyści Klaudia i Kamil to medaliści Mistrzostw Polski, reprezentanci Kadry Narodowej U15, reprezentanci Kadry Wojewódzkiej, wielokrotni laureaci ogólnopolskich zawodów
w badmintonie.
Życzymy im samych sukcesów !!!!  Gratulacje !!!  Wielkie Brawa !!!
 
                                                                   
   
artykuł_nowe_życie_pabianic :)
artykuł_epa_info :)

Mistrzostwa Powiatu w badmintonie 20.10.2020

 
Nasi zawodnicy w rozgrywkach międzyszkolnych - Igrzyska Młodzieży Szkolnej zajęli I miejsca zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt.
Zawody rozgrywane były w Pabianicach na Hali Powiatowej.
Kamil Markus z Tomaszem Bartoszkiem zostali Mistrzami Powiatu reprezentując Szkołę Podstawową nr 9 im. Jana Długosza w Pabianicach.
Amelia Kisiel i Maria Kisiel zostały Mistrzyniami Powiatu reprezentując Szkołę Podstawową nr 1 im. Kazimierza Promyka w Pabianicach.
BRAWA !!!
Obie drużyny awansowały do Finału Wojewódzkiego, gdzie będą walczyć o miano Mistrza Województwa !!!
Admin:AniaM(AM)
 
                                                                            
 
artykuł_nowe_życie_pabianic :)

01-04.10.2020   INDYWIDUALNE  MISTRZOSTWA  POLSKI 

MŁODZIKÓW  MŁODSZYCH  GŁUBCZYCE

 

KAMIL MARKUS 🥉🥉🥉 BRĄZOWYM MEDALISTĄ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

W GRZE MIESZANEJ Z KAJĄ ZIÓŁKOWSKĄ (UKS Wschodnia 12 Kielce)  🏸💪🥉😘

 
Gratulacje i wielkie brawa 👏👏👏
Najlepszy indywidualny wynik osiągnął Kamil Markus, który swoje zmagania zakończył na ćwierćfinale przegrywając mecz z tegorocznym mistrzem kraju Sebastianem Pinkowiczem (21:14, 21:10). Natomiast wśród młodziczek najlepiej zaprezentowała się Julia Koralewska kończąc rywalizację na II rundzie turnieju finałowego. Wart uwagi zasługuje występ Amelii Kisiel, która zawody zakończyła na III rundzie turnieju kwalifikacyjnego po zaciętej walce przegrywając z Anną Lange (13:21, 21:14, 21:18).
W grze podwójnej Amelia z Marią Kisiel z turnieju kwalifikacyjnego awansowały do finałów i ostatecznie zakończyły zmagania na II rundzie Mistrzostw Polski. Natomiast Karolina z Filipem w grze mieszanej po jednostronnym drugim secie przegrali o półfinał mistrzostw kraju z Bartoszem Kuflem/Oliwią Krystek (21:17, 21:4) i odpadli w ćwierćfinale.
 
Chcemy również pogratulować naszym pozostałym zawodnikom, którzy dzielnie walczyli na kortach, osiągając większe lub mniejsze sukcesy. 👍💪👏 Dziękujemy trenerowi Maciejowi Kacprzakowi za wsparcie naszych zawodników ! Niektórzy przebijali się do turnieju głównego walcząc w kwalifikacjach. Nie wszystkim się to udało, ale już wiecie ile jeszcze pracy przed Wami do kolejnych mistrzostw. Wszyscy pokazaliście wielkie serducho do walki. Wiemy, że każdy z Was włożył w przygotowania do zawodów tej rangi dużo pracy, spędził wiele godzin na kortach i wylał wiele kropel potu. BRAWA dla Was - Julia Koralewska, Kamil Markus, Brian Borowski, Szymon Gwiazda, Filip Mikołajczyk, Karolina Kopka, Maria i Amelia Kisiel, Agnieszka Kopka 👏👏
Admin:AniaM(AM)
 
link do wyników turnieju :)
 
     
 
artykuł_epa_info :)
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)
artykuł_pabianice_tv :)
film_życie_pabianic :)

25-27.09.2020 Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

(Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży)  Łęczna

 
Amelia Jaworska i Anastazja Podborska, nasze dwie juniorki młodsze reprezentowały klub na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Łęcznej.
Obie walczyły na kortach w grach podwójnych:
- Amelia z  Aleksandrą Pawlukiewicz (MKS Orlicz Suchedniów),
- Anastazja z  Martą Dolniak (AZSUM Łódź) oraz w grze pojedynczej.
Niestety nie udało się przejść naszym dziewczynom kolejnych rund, ale i tak jesteśmy z Was bardzo dumni.
Admin:AniaM(AM)
 
link do wyników turnieju :)
                                                                          

12.09.2020  VIII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w badmintonie Suchedniów

 
Na VIII Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w badmintonie nasz trener Maciej Kacprzak wywalczył 3 miejsce w grze pojedynczej
oraz 4 miejsce w grze podwójnej z Damianem Malskim. Nasz trener mimo kontuzji pokazał jak się walczy na kortach i stanął na podium. BRAWA !!! Gratulacje !!!
Admin:AniaM(AM)
 
                     
 
link_do_wyników_turnieju :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_epa_info :)

11-13.09.2020  Mistrzostwa Polski Juniorów  Białystok

 
W tych dniach w Białymstoku na kortach walczył nasz junior Artur Gwiazdowski. Niestety, nie udało Mu się osiągnąć dobrego wyniku, Artur odpadł z turnieju w pierwszej rundzie.
Mamy nadziej, że w przyszłym roku nasz zawodnik powalczy bardziej i  osiągnie wymarzony cel. Przed Arturem dużo pracy i mnóstwo godzin ciężkiej pracy na kortach.
Admin:AniaM(AM)
 
link_do_wyników_turnieju :)
          

01.-12.08.20220  OBÓZ - ZGRUPOWANIE   ZAWODNIKÓW  SZKLARSKA PORĘBA 

 
Pod czujnym okiem trenerki Doroty Danielak zawodnicy z kadry wojewódzkiej szykowali formę na zbliżające się Mistrzostwa Polski, które zostały przeniesione na wrzesień.
Pozostali uczestnicy obozu trenowali z trenerem Rafałem Grendą. W dniach 01-12 sierpnia zawodnicy Korony szlifowali formę na obozie i zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej w Szklarskiej Porębie.
Treningi odbywały się dwa razy dziennie po 2 godziny, a oprócz tego na dobry początek dnia badmintoniści odbywali poranne rozruch na orliku.
Dodatkowo zawodnicy miło spędzali czas mi.in. chodząc na górskie wędrówki – Szrenica, Wodospad Szklarki, Wodospad Kamieńczyk, Chybotek, Wysoki Kamień, Śnieżne Kotły, Łabski Szczyt, Huta Szkła, a także korzystając z wielu innych atrakcji, które oferuje tamtejszy teren.
Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i gotowi na kolejne zgrupowania. – Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy bardzo dobrze przepracowali okres przygotowań do Mistrzostw i zaowocuje to na zbliżających się zawodach.
"Przed nami na początku września pierwszy sprawdzian formy na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, gdzie będziemy rywalizować z Województwem Świętokrzyskim u nas w Pabianicach" – mówi trener Rafał Grenda.
Wiadomo też, że pod koniec wakacji badmintoniści z Pabianic pojadą jeszcze na jedno zgrupowanie – tym razem do Białegostoku, gdzie na pewno na treningach będą dawać z siebie jeszcze więcej i wylewać siódme poty, gdyż Mistrzostwa Polski są już niedługo.
Julia Koralewska i Szymon Gwiazda zostali powołani na Camp do Warszawy, gdzie w lipcu pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów szkolili swoje umiejętności.
Natomiast w sierpniu na Talent Camp powołanie dostał Kamil Markus, gdzie tym razem w dwunastoosobowym, doborowym składzie będzie trenował pod opieką
trenerów Kadry Narodowej U15 (Szymon Kostka, Kamil Korbel, Mateusz Dynak).
Admin:AniaM(AM)
 
                 
 
galeria_zdjęć_facebook_korona :)
artykuł_epa_info :)
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_pabianice_tv :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)

04.07.2020 Jeziorany koło Olsztyna - Turniej Amatorów-Mistrzostwa Warmii

 
W dniu 04.07.2020 w Jezioranach koło Olsztyna odbył się - zaplanowany pierwotnie na marzec - Międzynarodowy Turniej Amatorów - Mistrzostwa Warmii.
W zawodach uczestniczyło 88 zawodników z całej Polski. Oprócz silnej ekipy gospodarzy, zjawili sie zawodnicy z Gdyni, Helu, Olsztyna, Bydgoszczy, Warszawy, Lublina i Złotoryi.
Nasza zawodniczka, Ania Ciężka w kategorii singiel kobiet C, grając jako najmłodsza na turnieju, wywalczyła brązowy medal.
GRATULACJE !!!
Admin:RafałG(RG)
 
artykuł_epa_info :)
artykuł_życie_pabianic :)
link_do_wyników_turnieju :)
            

Konsultacja szkoleniowa w Straszęcinie - 11.06-14.06.2020

 
 
Zawodnicy Korony pojechali do Straszęcina w województwie podkarpackim na czterodniowe konsultacje szkoleniowe, gdzie trenowali przygotowując się do najważniejszych zawodów w sezonie, pod czujnym okiem trenera wojewódzkiego Pani Doroty Danielak oraz trenera Rafała Grendy.  Mistrzostwa Polski zostały w tym roku przeniesione na wrzesień (z powodu pandemii), ale wierzymy, że ciężko przepracowane wakacje dadzą pozytywny efekt.
- Był to pierwszy etap przygotowań przed letnimi obozami - informuje nasz prezes Rafał Grenda - chcemy jak najlepiej przygotować się do Mistrzostw Polski. Nasi badmintoniści dostali solidnie w kość. Nie było taryfy ulgowej. Trenowali dwa razy dziennie, ale spragnieni gry zawodnicy wcgodzili jeszcze na korty, na tzw. wieczorne granie. :)
Zawodnicy Korony wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i szczęśliwi !!!!!!!! Już nie mogą się doczekać kolejnych zgrupowań, konsultacji i obozów !!! TAK TRZYMAĆ !!!
Admin:AniaM(AM)
 
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)
artykuł_epa_info :)
artykuł_express_ilustrowany :)
          

Stypendium sportowe Urzędu Miasta Pabianic dla Klaudii i Kamila za wyniki sportowe w 2019 !!!

 
Po raz kolejny nasi zawodnicy Klaudia Płusa i Kamil Markus zostali docenieni i nagrodzeni za wysokie wyniki sportowe w 2019 !!! Tym razem otrzymali miesięczne (przez cały rok) stypendium sportowe z Urzędu Miasta Pabianic. Ciężka praca, wiele godzin spędzonych na korcie, wylane krocie potu :), brązowy medal Mistrzostw Polski zaaowocowały otrzymaniem stypendium.
Klaudia stawała 25 razy, a Kamil 30 razy na podium zdobywając medale. Ich trud i walka na korcie opłaciły się. Nasi zawodnicy są przykładem dla młodszych pokoleń, że ciężka praca, walka ale przede wszystkim samozaparcie w dążeniu do celu dają świetne wyniki. Jesteśmy z Was bardzo dumni !!! TAK TRZYMAĆ !!!
 
 
                                                                      
 
artykuł_epa_info :)
artykuł_życie_pabianic :)
protokół_UM_stypendia :)

08.03.2020  Krajowy Turniej Młodzików  "Harcownik Ursynów Open"

 
Aleksandra Jacoń(młodzik) i Kamil Markus (młodzik młodszy) pojechali do Warszawy powalczyć na kortach i pokazali, że potrafią walczyć do ostatniej lotki.
Ola pokazała bardzo dobry poziom w grze podwójnej, co zaawocowało złotym medalem !
Kamil zagrał w wyższej kategorii, ale pokazał "pazura" i nie uległ tak szybko dużo silniejszym zawodnikom, przywożąc dwa srebrne medale !
 
Aleksandra Jacoń -  1 miejsce w grze podwójnej z Anną Kotlarską (MKS Garwolin)
Kamil Markus  -  2 miejsce w grze podwójnej z Tomaszem Kotlarskim (MKS Garwolin)
                          -  2 miejsce w grze mieszanej z Kają Ziółkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce)
 
Gratulacje !!! Brawa !!!  Tak trzymać !!!
Admin:AniaM(AM)
 
link_do_wyników_turnieju :)
link_do_galerii_zdjęć :)
artykuł_epa_info :)
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_pabiaNICE.tv :)
 
           

07.03.2020   Krajowy  Turniej  Młodzików  Młodszych  Ząbki

 
W dniiu 07.03.2020 na Krajowy turniej młodzików Młodszych do Ząbek pojechały nasze dwie zawodniczki Anna Ciężka i Agnieszka Kopka, które pokazały się z bardzo dobrej strony, obie jeszcze w kategorii żak, zagrały w U13.
Anna Cięzka w grze pojedynczej zdobyła BRĄZ
    oraz w grze podwójnej ZŁOTO z Justyną Olejnik (ABRM Olsztyn)
Agnieszka Kopka w grze podwójnej zdobyła SREBRO z Emilią Kepal (Milenium Warszawa)
Dziewczyny SUPER !!!  BRAWA !!!
Admin:AniaM(AM)
 
link_do_wyników_turnieju :)
artykuł_epa_info :)
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_pabiaNICE.tv :)
 
           

06-08.03.2020  Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży i Dzieci Szkół w badmintonie Białystok

 
Nasze zawodniczki Nikola Nowińska, Klaudia Płusa, Julia Koralewska i Karolina Kopka, jako reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 3 z Pabianic pojechały do Białegostoku na Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży i Dzieci Szkół w badmintonie. Awansem było zdobycie Mistrzostwa Województwa, co też obie drużyny uczyniły.
Ostatecznie obie drużyny zajęły 4 miejsce w Polsce.   Gratulacje !!!
Admin:AniaM(AM)
 
artykuł_epa_info :)
artykuł_pabiaNICE.tv :)
artykuł_życie_pabianic :)
 
               

28.02.  -  01.03.2020   PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH 

Krajowy Turniej Juniora Młodszego i Młodzika Młodszego oraz turniej dzieci

II memoriał  im. Stefana Pawlukiewicza w Suchedniowie

 
 
  DWA  ZŁOTE  MEDALE  KAMILA MARKUS   I  TRZY  BRĄZOWE MEDALE SZYMONA GWIAZDY  
 
Z takim dorobkiem wrócili nasi zawodnicy z Pucharu Gór Świętokrzyskich KTJM i KTMM   II memoriał im. S. Pawlukiewicza w Suchedniowie.
W dniach 28.02 - 01.03.2020 na dwóch salach w Suchedniowie i Zagnańsku zawodnicy z całej Polski, Łotwy i Ukrainy walczyli o miano najlepszych.
Amelia Jaworska (junior młodszy), Kamil Markus, Amelia i Marysia Kisiel (młodzik młodszy) oraz Szymon Gwiazda i Tetiana Kosenchuk (żak) reprezentowali Koronę na tych zawodach.
Najlepiej spisali się chłopcy Kamil i Szymon, choć nasze zawodniczki pokazały, że potrafią walczyć i nie tak łatwo oddają punkty na kortach. BRAWA !!!
 
Kamil Markus zdobył
    ZŁOTO w grze pojedynczej
    ZŁOTO w grze mieszanej z Kają Ziółkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce)
 
Szymon Gwiazda zdobył
    BRĄZ  w grze pojedynczej
    BRĄZ  w grze podwójnej z Jakubem Dulembą (MKS Orlicz Suchedniów)
    BRĄZ  w grze mieszanej z Leną Jachimek (KS Badminton School Gdynia)
 
Nagrody wręczała Pani sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu Anna Krupka !
Tak trzymać !!!  Jest moc i walka na kortach !!!  
Wielkie Brawa dla wszystkich !!!
Gratulacje dla zwycięzców !!!
Admin:AniaM(AM)
 
link_do_wyników_turnieju :)
link_do_galerii_zdjęć :)
artykuł_pabiaNICE.tv :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)
artykuł_epa_info :)
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_express_ilustrowany :)
                           

23.02.2020  Krajowy Turniej Młodzika Młodszego Olsztyn/k Częstochowy

 
Zawodnicy Filip Mikołajczyk, Amelia Kisiel, Maria Kisiel, Karolina Kopka, Agnieszka Kopka, Anna Ciężka reprezebotwali klub na turnieju w Olsztynie.
Na podium stanęli w grze mieszanej Filip Mikołajczyk i Karolina Kopka  zajmując 2 miejsce.  Do ćwierćfianału dotarły w grze podwójnej siosty Amelia i Marysia Kisiel oraz Agnieszka Kopka w grze podwójnej i mieszanej. Niestety troje naszych zawodników nie mogło pojechać na turniej z powodu choroby. Julia, Szymon i Jakub życzymy zdrowia !!!
Gratulacje !!! Brawa !!!
Admin:AniaM(AM)
 
                                                                                            
 
link_do_wyników_turnieju :)
artykuł_życie_pabianic :)
 

KLAUDIA PŁUSA I KAMIL MARKUS POWOŁANI DO KADRY

NARODOWEJ MŁODZIKA PZBAD NA 2020 !!!

 
GRATULACJE  !!!
 
 
                                                                     
 
Kadra_Narodowa_U15_PZBAD :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)    
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_epa_info :)
artykuł_nasze_miasto_pabianice :)
artykuł_express_ilustrowany :)

15-16.02.2020  Grand Prix Młodzika  o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka

 
Troje naszych zawodników pojechało do Zielonki na Grand Prix, walczyć z najlepszymi zawodnikami z kraju. Nikola Nowińska, Aleksandra Jacoń (młodzik) i Kamil Markus (młodzik młodszy), który zagrał w wyższej kategorii. Najwyżej, bo aż do ćwierćfianłu w grze mieszanej z Kają Ziólkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce) dotarł nasz młodzik młodszy Kamil.
Zagrał jeszcze w grze podwójnej z Tomkiem Kotlarskim (MKS Garwolin) oraz powalczył w grze pojedynczej i tu równiez pokazał się z bardzo dobrej strony i walki na kortach.
Nikola zagrała w grze podwójnej z Anną Kotlarską (MKS Garwolin), Ola natomiast z Wiktorią Gabrel (UKS Hubal Białystok), obie zagrały również grę pojedynczą.
Dziewczyny po bardzo emocjonujących pojedynkach na kortach nie wyszły z grup, ale zdobyte doświadczenie na pewno zaowocuje jeszcze większym zaangażowaniem do pracy na treningach !!!
Brawa za walkę !!! Widac, że jes moc !!!
Admin:AniaM(AM)
link_do_wyników_turnieju :)
artykuł_życie_pabianic :)
 
                                                                                            

08.02.2020   I  Turniej o Puchar Wójta Gminy Oleśnicy

Na I Turniej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica pojechała nasza zawodniczka Anna Ciężka, gdzie spróbowała swoich sił w dużo starszych kategoriach. Walczyła w kategoriach z dorozłymi.
Zagrała - singiel kobiet amator - gdzie zajęła 4 miejsce przegrywając mecz o 3 miejsce, po bardzo emocjonującym i jednocześnie najdłuższym meczu turnieju (47 minut) - wynik 14:15  15:13  11:15
oraz w kategorii mikst amator wraz z tatą, gdzie przegrali mecz z póxniejszymi zwycięzcami turnieju. Życzymy dalszych sukcesów !!!
link_do_wyników_turnieju :)

10  URODZINY KLUBU  UKS  KORONA  PABIANICE !!!

25.04.2020  PABIANICE 

 
Zapraszamy do Powiatowej Hali Sportowej  przy ul. św. Jana 30-36 w Pabianicach, gdzie podczas eliminacji  Ogólnopolskiej  Olimpiady Młodzieży
oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików czeka na Was wiele niespodzianek i moc atrakcji !!!
 
Są wsród Nas medaliści Mistrzostw Polski, reprezenatcji Kadry Polski i Kadry Wojewódzkiej, uczestnicy turniejów międzynarodowych, ogólnopolskich.
Jesteśmy na zgrupowaniach Kadry Narodowej i Wojewódzkiej, konsultacjach i obozach sportowych w wielu miejscach w Polsce.
Przyjdź, zagraj i zostań z Nami na dłużej  !!!
 
                                 
link_do_wydarzenia_facebook :)

24-26.01.2020   Otwarte Grand  Prix w Badmintonie Młodzików Młodszych

i Juniorów Młodszych w Żyrakowie

 
3 MIEJSCE !!! BRĄZOWY MEDAL  Kamila Markus w grze pojedynczej na Grand Prix w Badmintonie Młodzików Młodszych w Żyrakowie. W dniach 24-26.01.2020 odbył się turniej badmintona, na którym prawie 170 najlepszych zawodników i zawodniczek, aż z 46 klubów z całej Polski walczyło przez trzy dni o podium.
Nasi podopieczni - Kamil Markus, Szymon Gwiazda, Brian Borowski, Filip Mikołajczyk, Julia Koralewska, Karolina Kopka i Agnieszka Kopka pojechali na tak ważny turniej i dzielnie do ostatniej lotki walczyli na kortach. Wszyscy grali gry pojedyncze oraz podwójne lub mieszane.
 
Kamil Markus - gra pojedyncza U13, gra mieszana U13 z Kają Ziółkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce)
Szymon Gwiazda - gra pojedyncza U13, gra podwójna U13 z Jakubem Dulembą (MKS Suchedniów), gra mieszana z Agnieszką Kopką
Brian Borowski - gra pojedyncza U13, gra podwójna U13 z Kacprem Pachuckim (UKS Hubal Białystok)
Filip Mikołajczyk - gra pojedyncza U13, gra mieszana U13 z Karoliną Kopką
Julia Koralewska - gra pojedyncza U13, gra podwójna U13 z Leną Makowską (AZSUW Warszawa)
Karolina Kopka - gra pojedyncza U13, gra mieszana U13 z Filipem Mikołajczykiem
Agnieszka Kopka - gra pojedyncza U13, gra mieszana U13 z Szymonem Gwiazdą
 
GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCY !!!  BRAWA DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW !!!
Admin:AniaM(AM)
 
                                                     
 
 
wyniki zawodników:  Kamil    Szymon    Brian   Filip   Julia   Karolina   Agnieszka
artykuł_express_ilustrowany:)
artykuł_życie_pabianic :)
artykuł_epa_info :)
artykuł_nowe_życie_pabianic :)
relacja_tv_dębica :)
artykuł_badminton_podkarpacki :)
galeria_zdjęć :)

11.01.2020  Krajowy Turniej Młodzika Młodszego w Józefosławiu

 
W Nowym Roku pierwszy do turniejowej walki wystartował nasz żak Szymon Gwiazda. Zagrał w starszej kategorii (U13) w grze pojedynczej i podwójnej na kortach w Lavo.
Ostatecznie Szymon zajął 2 miejsce w grze podwójnej z Jakubem Dulembą (MKS Orlicz Suchedniów) oraz miejsce 4-6 w grze pojedynczej.
BRAWO I GRATULACJE !!!
Admin:KasiaG(KG)
                                                      
 
link_do_wyników_turnieju :)
artykuł_życie_pabianic :)        
Copyright ©2016 UKS Korona Pabianice, All Rights Reserved 
Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów publikowanych na stronie w całości bądź w części wymaga naszej zgody bądź podania źródła.
 
Administratorzy strony: Anna Markus, Katarzyna Gwiazda
Liczba odwiedzin: 5869
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem