Trenerzy w Klubie UKS Korona Pabianice  -2023/2024

Trener  Rafał  Grenda
Trener  Rafał  Bąk

Trener Svitlana Kosenchuk

Urodzona w Rosji na Sachalinie. Absolwentka Instytutu Pedagogicznego, na kierunku „wychowanie fizyczne”. Od 1991r. pracowała jako trenerka badmintona.

Wraz ze swoim mężem, wychowali wielu zawodników, którzy zdobywali tytuły mistrzów Europy, Grand Prix Europy i świata, Europejskich Igrzysk Olimpijskich w Baku (5 miejsce w kategorii mieszanej) oraz licznych laureatów turniejów międzynarodowych i mistrzostw Ukrainy.

Od 1 września 2015 do lutego 2020 była trenerką dzieci i młodzieży w klubie UKS Korona.

Trener Maciej Woskresiński

Absolwent wrocławskiej AWF - specjalizacja: badminton. Przez kilka lat trenował z seniorami i juniorami w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Głubczycach.

Współpracował z trenerami z Chin m. in. z Ling Bo, którego uczniowie sięgali po tytuły mistrzów świata.

W latach 2011 - 2015 pracował jako trener dzieci i młodzieży w klubie UKS Korona.