AKTUALNOŚCI  2014

Listopadowy Turniej Badmintona 23.11.2014 Pabianice

Wspaniała atmosfera, zabawa i współzawodnictwo. 69 zgłoszonych uczestników, ponad 120 rozegranych meczy na 7 kortach w pabianickiej hali.
Dziękujemy Starostwu Pabianickiemu za pomoc w ufundowaniu nagród oraz firmie Bad4you oficjalnemu dystrybutorowi Li-Ning Polska.

Zwycięzcom gratulujemy:

2. Natalia Mróz / Tran Minh Quang
3. Emilia Jackowska / Sebastian Lasecki

Festiwal Badmintona - 14-15.06.2014 Pabianice

W dniu 14.06.14r. w Pabianicach odbył się kolejny Festiwal Badmintona dla dorosłych i młodzieży ponadgimnazjalnej organizowany przez UKS Korona i ŁWZBad. W Turnieju uczestniczyło 58 zawodników w 7 kategoriach.

W dniu 15 czerwca 2014 w Pabianicach w Powiatowej Hali Sportowej przy II LO ul. Św. Jana, został rozegrany II Międzynarodowy Festiwal Badmintona dla dzieci i młodzieży.

Łącznie zostało rozegranych 410 meczy, na 7 kortach. Od godzin porannych rywalizowały dzieci ze szkół podstawowych, następnie młodzież gimnazjalna. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy KORONA przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

I Rodzinny Turniej Badmintona „Rodzina na medal” - 19.01.2014 Pabianice

W dniu 19 stycznia 2014 odbył się I Rodzinny Turniej Badmintona „Rodzina na medal”. Sukcesem okazał się pomysł zorganizowania turnieju dla całych rodzin. Kategoria gry podwójnej rodziców plus dziecko wspaniale wkomponowała się w klimat dobrej zabawy z elementami wspólnej rywalizacji.
Rodzice wrócili pamięcią do dawnych lat, kiedy grywali w kometkę, natomiast dzieci chcąc dorównać rodzicom dawali z siebie wszystko aby wygrać kolejny mecz. Najliczniejsze rodziny liczyły nawet po 5 osób: rodzice, dwoje dzieci plus dziadek oraz rodzice plus trójka dzieci.