Warsaw Open 4 10 2015 - badminton UKS Korona Pabianice

Warsaw Open 4 10 2015

Turnieje > 2015
4.10.2015

W Warszawie odbył sie turniej Warsaw Openkategoriach junior i młodzik.

W zawodach wzięło udział troje młodzików naszego klubu:

Ola debiutowała w turnieju tej rangi. Zaprezentowała się bardzo dobrze, 1 mecz wygrała i 1 przegrała, zajmując drugie miejsce w swojej grupie. Niestety nie było ono premiowane dalszą grą w turnieju.

W grach singlowych obaj nasi zawodnicy Artur i Natan wygrali swoje grupy i kontynuowali zmagania w fazie pucharowej.

Natan przegrał w piewszej rundzie pucharów.
Artur pokonał rozstawionego z nr 2 w turnieju Wiktora Treckiego. Następnie przegrał walkę o finał
z Sebastianem Jaroszczukiem, tym samym, który pokonał Natana w pierwszej rundzie pucharów.

Ostatecznie Artur zajął w zawodach bardzo dobre 3 miejsce.
Nasza deblowa para Artur Gwiazdowski/Natan Hemer wygrała wszystkie mecze w swojej grupie.
Mecz o finał przegrali z parą Wiktor Trecki/Szymon Stokfisz i zajęli 3 miejsce.

Natan Hemer grał również miksta w parze z Pauliną Karską (KU AZS UM Łódź). Turniej zakończyli na dobrym piątym miejscu.