Menu główne:

Suchedniów

Turnieje > 2015
17.10.2015

W sobotę 17.10.2015 troje zawodników UKS Korona w składzie: Anastasiia Volkova, Adrian Krawczyk oraz Kacper Krawczyk walczyło w suchedniowskiej hali sportowej.
W turnieju Młodzików Młodszych zwycięzcą został Adrian Krawczyk, który wywalczył dwa złote medale - w grze pojedynczej , oraz w grze podwójnej w parze z Maksymilianem Danielakiem (KKS Ruch Piotrków Tryb.).

Medale w kategorii Junior Młodszy zdobyła także Anastasiia Volkova - złoty w grze podwójnej w parze z Wiktorią Dąbczyńską (MKS Orlicz Suchedniów) oraz srebrny w grze pojedynczej.

Słowa pochwały należą się Kacprowi Krawczykowi( Młodzik Młodszy), który tym razem nie znalazł się na podium, ale walczył dzielnie do ostatniej lotki.

Za wspaniałą sportową postawę - wielkie brawa dla wszystkich zawodników UKS Korona !