8-10.04.2016 Suchedniów - badminton UKS Korona Pabianice

8-10.04.2016 Suchedniów

Turnieje > 2016
8-10.04.2016 Suchedniów

Na turniej Grand Prix Młodzików w Suchedniowie zjawili się praktycznie wszyscy zawodnicy z czołówki
list klasyfikacyjnych PZBAD. Był to ostatni turniej klasyfikacyjny o podwyższonej randze, na którym zawodnicy
mogli się zaprezentować , sprawdzić poziom przygotowań własnych i innych zawodników przed zbliżającymi się
15 maja Indywidualnymi Mistrzostwami Polski Młodzików w Suwałkach.

Nasz klub reprezentowało 4 zawodników:

Wszyscy grali mecze pojedyncze, a oprócz tego Natan z Arturem grali w grze podwójnej, a Ola z Kacprem
w grze mieszanej.

Pierwszego dnia odbyły się gry eliminacyjne w grupach. W grach pojedynczych jedynie Artur wygrał swoje mecze w grupie i przeszedł do dalszej rundy. Pozostali mimo walki i zaangażowania musieli uznać wyższość przeciwników.
Ważne , że zagrali, zobaczyli jak grają inni i będą mogli pracować nad poprawą swoich umiejętności.

Artur ,w następnej rundzie - o wejście do "ósemki" turniejowej , pokonał Wiktora Treckiego.

Nasz debel Artur z Natanem trafili na silną parę w grupie (Kordek/Michałek), z którą przegrali i nie wyszli z grupy.

Drugiego dnia zawodów odbyły sie gry mieszane i cwierćfinały gier pojedyńczych.
Artur stoczył bardzo wyrównany pojedynek z "dwójką" turniejową - Bartoszem Gałązką. Przegrał w trzech setach, w ostatnim na przewagi.
Niedużo brakowało do półfinału.

Z porażką musieli też pogodzić się Ola z Kacprem. Przeciwnicy w grupie okazali się za silni.

Zawodnicy po turnieju nie byli zadowoleni ze swojej gry, przyznali że popełniali za dużo błędów.
Ważne, żeby potrafili wyciągąć wnioski i jeszcze bardziej przykładali się do treningów, żeby poprawiać
swoje umiejętności.

Wyniki zawodników można obejrzeć na stronie tournamentsoftware .