15.12.2012 - badminton UKS Korona Pabianice

15.12.2012

Turnieje > 2012
MIKOŁAJKOWY  TURNIEJ  BADMINTONA
                      W sobotę, 15.12.2012r. w Gimnazjum nr 3 odbył się Mikołajkowy Turniej Badmintona dla uczniów szkół gimnazjalnych, zorganizowany przez GIM 3 we współpracy z UKS Korona Pabianice. Rolę sędziów pełnili trenerzy UKS: p.Mariusz Popa, p.Rafał Grenda, zawodniczka klubu Emilia Michel oraz nauczyciele wf  p.Dorota Lewandowska i Dorota Gwiazdowska. Turniej miał charakter otwarty, dlatego gościliśmy zawodników z GIM 2, GIM a’Paulo,  GIM Heureka, GIM Piątkowisko oraz GIM w Łodzi.
                   Pierwsza część turnieju polegała na rozgrywkach grupowych, z których najlepsi zawodnicy awansowali do półfinałów. Mecze półfinałowe i finałowe były bardzo zacięte i dostarczyły wielu emocji. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

Dziewczęta:

I miejsce   -  Agata Szkudlarek  GIM 3