16 03 2013 AZS Łódź - badminton UKS Korona Pabianice

16 03 2013 AZS Łódź

Turnieje > 2013
W sobotę 16 marca 2013 na kortach AZS w Łodzi odbyły się XX Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi w Badmintonie "LOBIT 2013", w którym wzięli udział zawodnicy UKS Korona Pabianice.
Wywalczyliśmy medale w niemalże każdej kategorii turnieju:
  • gra pojedyńcza dzieci dziewcząt III miejsce Julia Grenda razem z Anastazją Podborską,
  • gra pojedyńcza dzieci chłopców I miejsce Adrian Krawczyk oraz III miejsce Kacper Krawczyk,
  • gra pojedyńcza kobiet II miejsce Emilia Michel,
  • gra pojedyńcza amatorów mężczyzn II miejsce Rafał Grenda,
  • gra podwójna kobiet II miejsce Aleksandra Kuszaj z Emilią Michel i III Agnieszka Mirosław z Dorotą Gawrońską-Popa
  • oraz w grach mieszanych III miejsce Tomasz Pyć z Emilia Michel.
         W turnieju wzięli udział zawodnicy UKS Korona Pabianice: Nikola Nowińska, Martyna Ostałowska, Anastazja Podborska, Julia Grenda, Joanna Klimczak, Adrian Krawczyk, Kacper Krawczyk, Emilia Michel, Agnieszka Mirosław, Dorota Gawrońska-Popa, Rafał Bąk, Rafał Grenda oraz trenująca u nas w klubie zawodniczka z Tajlandii Punsiri Dam-o.
Trener koordynujacy Zbigniew Pintera.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.