14-16.10.2016 Zielonka Mazovia Junior Cup - badminton UKS Korona Pabianice

14-16.10.2016 Zielonka Mazovia Junior Cup

Turnieje > 2016
Dobiegł końca sportowy weekend 14-16.10.2016 Trzydniowy
 XVI MAZOVIA JUNIOR CUP 2016 - XVI MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA MAZOWSZA w Zielonce koło Warszawy.

Posypały się medale dla UKS Korona...Srebro i dwa Brązy!!

Na tych prestiżowych zawodach wystartowała liczna reprezentacja naszego klubu w składzie:
juniorzy młodsi: Artur Gwiazdowski, Natan Hemer, Kacper Okrojek,
młodzik: Joanna Klimczak, Anastazja Podborska, bracia: Adrian i Kacper Krawczyk,
młodzik młodszy: Nikola Nowińska, Maksymilian Gwiazda, Szymon Forysiak,
żacy: Klaudia Płusa, Szymon Gwiazda oraz Kamil Markus.

Nasi zawodnicy startowali w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych. Wszyscy pokazali się z dobrej strony, rozgrywając zacięte pojedynki do ostatniej lotki, zdobywając przy tym wspaniałe sportowe doświadczenie.

Medaliści UKS Korona:
Młodzik Adrian Krawczyk ze srebrem w singlu i brązem w grze mieszanej.
Juniorzy Młodsi Artur Gwiazdowski i Natan Hemer z brązowym medalem w grze deblowej.

Podczas turnieju Adrian U-15 wystartował w grach pojedynczych oraz mieszanych, wygrał obie grupy pokonując w niej wszystkich przeciwników.
Po kolejnych zwycięskich meczach dotarł do finału gry singlowej, uznając wyższość przeciwnika zajął miejsce 2.
Natomiast w grze mieszanej w parze z Aleksandrą Radziszewską (Hubal Białystok) dotarł do półfinału zajmując na podium miejsce 3.

Nasz debel Gwiazdowski/Hemer U-17 wygrywając grupę i pokonując kolejnych rywali zakończył swoje zmagania na półfinale zajmując świetną 3 lokatę. Chłopcy wystartowali także w grach singlowych, ponadto Natan w mieszanych w parze z Martyną Pietrzak (MLKS Solec Kujawski).

KK