Szymon Gwiazda - badminton UKS Korona Pabianice
Idź do spisu treści
Menu główne:
Aktualności
Gdzie gramy
Zawodnicy
Obozy
Obozy 2016
2015 Li_Ning Camp Giżycko
2015 Szklarska Poręba
2015 Solec Kujawski
2015 Konsultacje szkoleniowe KN U15
2012 Białystok
Turnieje
2016
III Rodzinny Turniej Badmintona 11.12
XXII Mistrzostwa Bierunia 27.11
Gala Sportu 29.11 Pabianice
Puchar Kujaw Solec 19-20.11
Grand Prix Częstochowy 12.11
Grand Prix Młodzików Kępno 28-30.10
Termy Uniejów 22.10
Mazovia Junior Cup Zielonka 14-16.10
Festiwal Badmintona Suchedniów 8.10.2016
Grand Prix Gold Młodzików Lubin 2.10.2016
II Rodzinny Turniej Badmintona Sieradz
Grand Prix Gór Świętokrzyskich 16-18.09
Ogólnopolskie zawody w Solcu Kujawskim 17-18.09
V Festiwal Badmintona
Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych
Mistrzostwa Polski Młodzików
Bierun Grand Prix MM i JM
Flora Cup Niemcy
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Piotrków
GrandPrix Młodzików Suchedniów
ABRM Warszawa Turniej MM
Ogólnopolski Turniej MM,M,JM w Imielinie 12-13.03
I Turniej Rodzinny w Sieradzu
V Medyczny Puchar Badmintona
Grand Prix Polski Młodzików Młodszych Suwałki
Ogólnopolski Turniej MM i JM w Suchedniowie
Ogólnopolski Turniej M i MM w Suchedniowie
2015
II Rodzinny Turniej 6.12
Turniej w Bieruniu 28.11
Ogólnopolski Turniej w Suchedniowie 21.11.2015
Warszawa Akademia Roberta Mateusiaka
European Badminton Tour
Mazovia Cup 23-25.10
Memoriał_Cioska_i_Kutwina 17.10
Festiwal_Badmintona Suchedniów 10.10
Warsaw Open 4 10 2015
Puchar Gór Świętokrzyskich 28.09
Słupca - Turniej Młodzików 19 09 2015
XXXVIII Dni Pabianic 13-14.06.2015
Międzynarodowy Turniej Badmintona 28.03
Turniej dla dzieci 24.01
2014
Listopadowy Turniej Badmintona 23.11
Festiwal Badmintona Pabianice 14-15.06
Rodzina na medal 19.01
2013
II Festiwal Badmintona 15.12
Turniej MM Kępno 25.11
Memoriał Cioska i Kutwina 20.10
I Turniej dla nauczycieli i uczniów 6.10
I Festiwal Badmintona 8-9.06
Mistrzostwa Polski MM 24-26.05
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 11.05
Turniej Gimnazjów 20.04
Turniej Szkół Podstawowych 13.04
Amatorski Turniej Badmintona Rzgów 7.04
Lobit 16.03
Ferie z badmintonem 17.02
Turniej MM Suchedniów 15.02
Krajowy Turniej Młodzików 12.01
2012
Turniej Mikołajkowy 15.12
Turniej gimnazjalistów 6.10
Cykliczny Turniej Badmintona 29.09
Ogólnopolski Turniej dla dzieci 3.06
Ogólnopolski Turniej dla amatorów 2.06
I Międzygimnazjalny Turniej Badmintona 24.03
Turniej Szkół Podstawowych 17.03
Krajowy Turniej Młodzików 15.02
2011
Turniej Mikołajkowy Dzieci i Młodzieży 10.12
Turniej Badmintona Dzieci i Młodzieży 11.06
I Amatorski Turniej Badmintona 14.05
Turniej badmintona dzieci z SP3 14.01
2010
I Amatorski Turniej Badmintona 06.2010
Piszą o nas
Wspierają nas
Dlaczego warto
Galerie
Linki
O Klubie
Adres, Nr konta, Zarząd, Statut Klubu
Historia
Sprawy Organizacyjne
Szymon Gwiazda
Profil
Zawodnika
Szymon Gwiazda
w klubie UKS Korona
2015
trener:
Swietłana Kosenchuk
Turnieje niepunktowane w PZBAD
27.11.2016
XXII Mistrzostwa Bierunia
3 miejsce w grze pojedyńczej w kat. U9
Aktualności
|
Gdzie gramy
|
Zawodnicy
|
Obozy
|
Turnieje
|
Piszą o nas
|
Wspierają nas
|
Dlaczego warto
|
Galerie
|
Linki
|
O Klubie
|
Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści
|
Wróć do menu głównego
Aby korzystać z tej strony musisz włączyć obsługę JavaScript