G   Ł   O   S   U   J   E   M   Y   ! ! !

RUSZYŁA IV EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2019 MIASTA PABIANIC ! ! !
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO GŁOSOWANIA NA NASZ PROJEKT  "BADMINTON - PRZYJDŹ, ZAGRAJ"  !!!
W DNIACH OD 20 WRZEŚNIA  DO  3  PAŹDZIERNIKA ODBĘDZIE SIĘ GŁOSOWANIE NA PROJEKTY - ZADANIA ZGŁOSZONE W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO.

UCZNIOWSKI  KLUB  SPORTOWY  "KORONA" ZGŁOSIŁ SWÓJ PROJEKT "BADMINTON - PRZYJDŹ, ZAGRAJ"  -------  NUMER  21

link_do_regulaminu :)
urząd_miasta_pabianice_BO 2019 :)

Deklaracje członkowskie:

Poniżej podajemy linki deklaracji członkowskich do pobrania :)

Deklaracja członkowska dla zawodników
Deklaracja członkowska dla amatorów

ZAPRASZAMY NA TURNIEJ W PABIANICACH

link_do regulaminu_wydarzenia :)
link_do TournamentS.....

Z A P R A S Z A M Y !!!

Wszystkie dzieci, rodziców, opiekunów i sympatyków Klubu UKS Korona, serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjno-rekreacyjne przy ognisku w dniu 07.09.2018r. o godz. 17.00 na "Lewitynie".
Ognisko będzie przygotowane przez MOSiR Pabianice. Zostaną zabezpieczone również kije do pieczenia kiełabsek. Zachęcamy Was do zabrania dowolnej ilości kiełbaski, chlebka czy innych pyszności, które można upiec przy ognisku. Liczymy na Waszą obecność. Wspólnie spędzony czas zintegruje Nas wszystkich i zmotywuje do wspólnej pracy na nowy sezon sportowy. :) :) :)
Proszę informować wszystkich członków Klubu.
Pozdrawiamy
Zarząd UKS Korona Pabianice

Z  A  P  R  A  S  Z  A  M  Y  ! ! !

INFORMACJA

W sezonie wakacyjnym jest dostępna  sala na Hali Powiatowej dla amatorów w godz. 19.00-22.00

Zapraszamy !!! :) :) :)

INFORMACJA

W dniu 19.06.2018 r. podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego wybrano nowy Zarząd Klubu UKS Korona Pabianice w składzie:
Prezes Rafal Grenda,
Sekretarz Robert Borowski,
Skarbnik Anna Markus,
oraz Komisję Rewizyjną w składzie: Dorota Gwiazdowska, Katarzyna Gwiazda, Rafał Bąk.
Życzymy powodzenia, udanej oraz owocnej współpracy!

ZEBRANIE

UWAGA  !!  ZEBRANIE !!!
Realizując postanowienia Statutu UKS Korony w Pabianicach, informujemy, że Walne Zgromadzenie Członków Klubu odbędzie się w dniu 19.06.2018r. (wtorek) w I terminie o godz. 18.30
(z wymaganym quorum) lub w II terminie o godz. 19.00 (bez względu na ilość członków), w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Mokrej 28/34, 95-200 Pabianice, z następującym porządkiem obrad:
PLAN WALNEGO ZEBRANIA SPAWOZDAWCZO-WYBORCZEGO UKS KORONA PABIANICE:

I. CZĘŚĆ SPRAWOZDAWCZA
1.  Przywitanie Członków Stowarzyszenia
2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza zebrania

Przedstawienie planu zebrania
1.  Sprawozdanie z działalności Zarządu Klubu w roku 2017r.
2. Sprawozdanie Zarządu Klubu z działalności finansowej klubu w 2017r.
3. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2017 oraz całą kadencję Zarządu
4. Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi